Hakkımızda

 

Tabipp.com, uzman doktor görüşü almak isteyen herkes tarafından 7/24 erişilebilir bir dijital sağlık platformudur. Teknolojik gelişmeler gün geçtikçe hız kazanmakta ve hayatımızın her alanına adapte olmaktadır. Sağlık sistemleri içerisinde robot kameralar, çipler gibi teknolojik gelişmeler olurken, dijitalleşme yolunda da büyük adımlar atılmaktadır. Sağlık sistemlerinin sürdürülebilirliği için teknolojik gelişmeler ve dijitalleşme bir gerekliliktir. 2020 yılında “sağlıkta dönüşüm” ilkesiyle yola çıktık. 

Alanında uzman kadromuz ile sağlık hizmeti vermekteyiz. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre : “Yaş, cins, ırk, din, siyasal inanç ve sosyoekonomik güç ayrıcalığı olmaksızın herkesin mümkün olan en yüksek düzeyde sağlık hizmetine kavuşması doğal hakkıdır”. Biz de sağlık hizmetinin herkes tarafından erişilebilir olması için çalışmaktayız. Pandemi sürecinden geçtiği bu yılda, sağlık sistemleri ağır hasarlar alırken; sağlık çalışanları hayatlarını riske atarak çalışmaktadır. 

Araştırmalara göre; malpraktis riski hekim başına düşen hasta sayısı, elverişli ve konforlu ortamlarda çalışmasıyla doğru orantılıdır. Yani hastasına geniş vakit ayırarak, evinin ofisinin konforunda çalışan bir hekim sizin sağlığınız için daha verimli olacaktır. Bu durum sağlık sistemlerinin dijitalleşmesinin ne kadar önemli olduğunun bir göstergesidir. Biz de sağlık sisteminin yükünü hafifletmek ve sağlınızı riske atmadan sağlık hizmeti almanızı mümkün kılıyoruz. 

Sağlık hizmeti alırken evinizden sağlık kuruluşuna kadar geçen zaman, maliyet size kalırken, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden tabipp.com ‘dan sağlık hizmeti alabilirsiniz. Yapmanız gereken tabipp.com’a ücretsiz üye olmak ve doktorlarımızdan randevu almak. 

İkinci bir uzaman görüşü almak isterseniz mevcut tahlil sonuçlarınızı ve raporlarınızı sisteme yükleyebilir, konforunuzdan ödün vermeden sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Dünyamızın salgınla mücadele ettiği bu dönemde sağlıklı olmanın önemini bir kez daha anladık. Siz de sağlınızı güvenli ortamlarda, iyi koşullarda çalışan hekimlerimize emanet edebilirsiniz.

 

 

 

tabipp