ONLİNE GÖRÜŞME MUAYENE YERİNE GEÇER Mİ?

Hayır. Muayene olmak için fiziki olarak doktor muayenesinde bulunmanız gerekir. Online görüntülü hizmetimiz sadece tıbbi danışmanlık içerir.
 

DOKTOR TIBBİ SORUNUMU ÇÖZEBİLECEK Mİ?

Doktorlarımız size sağlık sorununuz hakkında nitelikli bir fikir verebilecek  ve daha ileri testler veya yaşam tarzı önerileri içerebilecek sonraki adımları belirlemenize yardımcı olacaktır. Doktorlarımızın fizik muayenesi olmadan kesin bir tanı koyma şansı olmadığından gerekli durumlarda tıbbi sorunlarınız için üst uzmanlık grupları ile tıbbi durumunuz görüşülerek en kısa sürede size geri dönülecektir.

 

DOKTOR REÇETE YAZABİLİYOR MU ?

Hayır. İlgili mevzuat ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) gereği fiziksel muayene yapılmayan ve kişinin tıbbi durumu ek görüntüleme/tahlil ile netleştirilmeyen durumlarda doktorumuz sizlere sadece uygun tıbbi bilgi, yönlendirme ve tavsiye verecektir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri için ise sizlere yakın anlaşmalı sağlık kurumlarına yönlendirme yapılmaktadır.

 

2.GÖRÜŞ ALABİLİR MİYİM ?

Evet. Yapılmış tahlillerinizi veya görüntülemelerinizi sisteme yükleyerek uzman doktorlarımızdan 2. görüş alabilirsiniz.